Наша місія

Ми впевнені, що українська земля має бути у власності громадян України. Ми прагнемо, щоб кожен українець став землевладником. І знаємо, що саме це — найкраща запорука продовольчої безпеки і добробуту кожного з нас та нашої країни.

Мета діяльності

Наша мета — зробити інвестиції в землю доступними для кожного. Для цього ми розробили зручний і надійний інструмент —  земельний інвестиційний сертифікат, який робить це можливим.

Стратегія фонду

Ми інвестуємо в сільськогосподарську землю та інші активи, збалансувавши інвестиційний портфель облігаціями внутрішньої державної позики, як і зазначено в Інвестиційній декларації Фонду «ҐРУНТОВНО».

Як працює фонд

Фонд продає земельні інвестиційні сертифікати, і залучені кошти вкладає у сільськогосподарську землю та фінансові активи. Кожен інвестор стає співвласником земельних та фінансових активів фонду й отримує дохід від їхнього використання.Суть пайового інвестиційного фонду — робити великі інвестиції шляхом об`єднання невеликих інвесторів.

Відповідальне користування землею

Ми прагнемо запровадити систему захисту, відновлення та раціонального використання земель, що перебувають у власності фонду, і поширювати успішні практики серед інших землевласників.

Час разом інвестувати в українську землю — надійний актив, що стабільно зростає!

Забезпечте своє фінансове майбутнє

Залишайте заявку, ми з Вами зв'яжемось і допоможемо оформити купівлю сертифікатів.
Gruntovno CTAGruntovno CTA

Чому інвестувати в земельні сертифікати "ҐРУНТОВНО" — це гарна ідея.

Іконка "Ромб"

Зрозуміло як працює агробізнес

Успішний світовий інвестор Ворен Баффет радить: «Тримайся якомога далі від незрозумілого тобі бізнесу». Інвестиції у землю зрозумілі. Земля дає врожай, попит на який постійно зростає, а відповідно, зростає і ціна на землю. Обмеженість кількості землі та постійне збільшення споживання харчових продуктів призводить до стабільного зростання вартості землі. Це не криптовалюта чи ризиковані стартапи, інвестиції у землю — це перевірений зрозумілий бізнес.
Іконка "Коло"

Надійно — земля завжди прогодує

Саме агробізнес — провідна галузь економіки України, яка стабільно зростає. Україна знана своїм хлібом та продуктами. Навіть під час війни діють зернові коридори, що доводить високий попит на нашу сільгосппродукцію у світі. Цей тренд буде тільки посилюватися, оскільки земельний ресурс обмежений. Тож ми можемо впевнено стверджувати, що інвестиції в українську землю надійніші за інші.
Іконка "Квадрат"

Перспектива зростання вартості землі

Дохід землевласника ґрунтується на двох ключових джерелах — дохід від оренди землі й зростання її вартості. На сьогодні ціна на сільгоспземлю в Україні нижча, ніж у сусідніх країнах, а якість — часто вища. За прогнозами ціна землі в Україні зростатиме на 200% протягом 4–6 років.
Іконка "Трикутник"

Час інвестувати у землю по вигідній ціні

Зараз ринок землі  нарешті відкритий — і виключно для українців. Це реально унікальне вікно можливостей інвестувати у землю по вигідній ціні до приходу великих іноземних аграрних інвесторів, що стрімко підвищить ціну на землю. Зараз саме час вкладати в землю для тих, хто бачить перспективи України і розраховує на себе.
Іконка "Трапеція"

Доступні інвестиції від 1000 грн

Інвестиції — це не завжди про гігантські вкладення і експертні знання. Ми зробили інвестиції доступними для кожного. Придбавши сертифікат за 1000 грн., Ви стаєте співвласником земельних активів фонду, які управляються експертами керуючої компанії, а Ви отримуєте пасивний дохід. Варто робити нехай невеликі, але регулярні інвестиції і це забезпечить Ваш добробут.
Іконка "Чотирикутник"

Консервативні, ґрунтовні інвестиції

Земля — це середньострокова інвестиція. Ціна на землю зросте, але не протягом тижня, а в перспективі 4-6 років. Платежі від оренди землі стабільно надходить, але аграрії мають посіяти, зібрати і продати врожай, тому — дивіденди виплачуються раз на рік. Земельні Інвестиційні Сертифікатами — це вибір для тих, хто інвестує зважено і розсудливо.
Іконка "Багатокутник"

Низькі ризики — активи, які завжди в руках

Земельні Інвестиційні Сертифікати забезпечені землею в Житомирській, Київській і Вінницькій областях. Земля та інші активи фонду знаходяться у власності інвесторів пропорційно частці придбаних сертифікатів. Діяльність Фонду та вартість його активів регулярно оцінюється ліцензованим аудитором і публікується на сайті. Інвестор в будь-який час може дізнатися актуальну вартість активів і сертифікатів. Це ідеальний інструмент для тих, хто звик тримати все під контролем.

Залишились запитання? Зв’яжіться з нами.

Залиште заявку, і наші фахівці зв'яжуться з вами щоб надати детальну консультацію.
Gruntovno CTAGruntovno CTA

Наша команда

Козачок Олександр Директор Управляючої Компанії

Олександр Козачок

Керівник компанії з управління активами
Професійний фінансист з досвідом управління інвестиційним портфелем більше 10 млрд. грн. в комерційних банках та фінансових установах.
Малько Ольга Головний Бухгалтер

Ольга Малько

Головний бухгалтер
25 років практичного досвіду, спеціалізується на веденні бухгалтерського і податкового обліку професійних учасників ринків капіталу та організованих товарних ринків.
Варяничко Сергій

Варяничко Сергій

Юрисконсульт
Професійний досвід у галузі права понад 20 років, в тому числі фінансового права та управляння активами. Спеціалізується на індивідуальних рішеннях для досягнення результату.
Щербак Тетяна

Щербак Тетяна

Внутрішній аудитор
Оцінює дотримання вимог документів, що регулюють діяльність Фонду, зокрема Інвестиційної Декларації з метою забезпечення захисту інтересів учасників Фонду.